Polityka prywatności

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są całkowicie dobrowolne a przekazane nam dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie na jaki wyraziłeś zgodę. Jeśli zdecydujesz nie podawać nam niezbędnych do realizacji zamówienia danych i nie wyrazisz zgody na ich przetwarzanie, niestety nie będziemy mogli zrealizować Twojego zamówienia. W każdej chwili masz oczywiście prawo do aktualizacji lub całkowitego usunięcia swoich danych osobowych.

I. Kto jest administratorem Twoich danych osobowych?

Administratorem danych osobowych Superelekronka Sp. z o.o. (dalej Administrator), czyli odpowiedzialnym za zapewnienie bezpieczeństwa Twoim danym osobowym jest:

 

 • Superelektronika Sp. z o.o.
 • Gen. K. Sosnkowskiego 26/83, 05-300 Mińsk-Mazowiecki
 • REGON:    382025060
 • NIP:    6631877856
 • KRS:    0000762271

II. Jak chronimy Twoje dane osobowe?

 

Dostęp do Twoich danych osobowych posiadają tylko właściciele Superelektronika , lub pracownicy, którzy zostali przeszkoleni zgodnie z polityką bezpieczeństwa danych osobowych.

III. Dlaczego i o jakie Twoje dane osobowe prosimy?

1. Realizacja zamówienia

 

W trakcie składania zamówienia prosimy o podanie nam danych niezbędnych do realizacji zamówienia przez zespół Superelektronika  

Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie:

 • imię i nazwisko lub nazwa firmy/instytucji – niezbędne do wystawienia dokumentu sprzedaży i zaadresowania przesyłki;
 • adres (ulica, numer domu/lub numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) - niezbędny do zaadresowania przesyłki;
 • e-mail – niezbędny do komunikacji związanej z realizacją zamówienia;
 • umer telefonu – niezbędny w przypadku wyboru niektórych metod dostawy (wymagany przez przewoźników).

  

W przypadku, kiedy przy składaniu zamówienia Klient wybierze dostawę na inny adres niż wskazany przy rejestracji lub składaniu zamówienia, prosimy o podanie:

 

 • imię i nazwisko lub nazwa firmy/instytucji – niezbędne nam do zaadresowania przesyłki;
 • adres (ulica, numer domu/lub numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – niezbędny do zaadresowania przesyłki;
 • numer telefonu do odbiorcy przesyłki – niezbędny w przypadku wyboru niektórych metod dostawy (wymagany przez przewoźników).

W przypadku, kiedy przy składaniu zamówienia postanowią Państwo o wystawienie dokumentu sprzedaży na inne dane, niż wskazane przy rejestracji lub składaniu zamówienia, prosimy dodatkowo o podanie:

 

 • Imię i nazwisko lub nazwa firmy/instytucji – niezbędne do wystawienia dowodu sprzedaży;
 • adres (ulica, numer domu/lub numer domu i lokalu, kod pocztowy i miasto) – niezbędne do wystawienia dowodu sprzedaży;
 • numer NIP – niezbędny do wystawienia dowodu sprzedaży.

 

Wszelkie dane podane w trakcie składania zamówienia są przetwarzane przez Superelektronika przez następujące podmioty w podany poniżej zakres:

 

 • imię i nazwisko, adres, telefon, e-mail wskazane jako adres dostawy przekazywane są firmom przewozowym w postaci etykiety/listu przewozowego będącego jednocześnie zleceniem doręczenia przesyłki w zależności od wybranego rodzaju przesyłki    

 

Polityka prywatności bezpieczeństwa partnerów Superelektronika

 

Superelektronika starannie dobiera swoich partnerów biznesowych,nie odpowiada jednak za standard i politykę ochrony prywatności stosowaną przez właścicieli, operatorów czy administratorów tych stron. Dlatego polecamy weryfikację naszych partnerów w samodzielnym zakresie oraz podjęcie decyzji:

czy chcesz powierzyć im Twoje dane osobowe? 

 

II. Zmiana polityki bezpieczeństwa Superelektronika

 

Superelektronika zastrzega sobie prawo zmiany polityki prywatności, o ile będzie wymagać tego obowiązujące prawo, ulegną zmianie warunki technologiczne funkcjonowania lub zmiana będzie wprowadzać standard wyższy od minimum wymaganego prawem.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do polityki prywatności i bezpieczeństwa Twoich danych osobowych zachęcamy do kontaktu: rj.superelektronika@gmail.com

W przypadku chęci aktualizacji lub usunięcia Twoich danych osobowych, prosimy o kontakt pod nr.  517391165