Kondensator AUDIO 4.7uF MKP foliowy syczki w. tony
search
 • Kondensator AUDIO 4.7uF MKP foliowy syczki w. tony
 • Kondensator AUDIO 4.7uF MKP foliowy syczki w. tony

Kondensator AUDIO 4.7uF MKP foliowy syczki w. tony

8,52 zł
Dostawa 1-2 dni z InPost

Kondensator AUDIO 4.7uF MKP foliowy

Rabaty ilościowe

Ilość Cena jednostkowa Oszczędzasz
20 8,44 zł 1,70 zł
40 8,35 zł 6,82 zł
60 8,26 zł 15,34 zł
100 8,09 zł 42,60 zł
Ilość
Dostępny w magazynie w Mińsku Mazowieckim

help_outlineZapytaj o produkt
Kondensator AUDIO 4.7uF MKP foliowy syczki w. tony

Kondensator AUDIO 4.7uF MKP foliowy syczki w. tony

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Kondensator foliowy audio 4.7uF MKP. 475J.HIF. 

(najpopularniejsze parametry wykorzystywane do odseparowania niskich tonów)

Popularnie stosowane do do wszelkich głośników wysokotonowych (gwizdki, syczki itd..)

Dane techniczne :

 • Rezystancja : 4.7 uF (4700nF)
 • ESR : ~  0.33K
 • Napięcie pracy max. 250V
 • Raster wyprowadzeń THT : 33mm
 • Wymiary : 32x18mm (10-11mm szerokość)
 • Waga : ~ 5.9g
 • Kolor : żółty

Kondensatory MKP (polipropylenowe metalizowane) są komponentami elektronicznymi wykorzystywanymi w różnych zastosowaniach audio. Są stosowane głównie ze względu na swoje dobre właściwości dielektryczne, niską stratność i stabilność w szerokim zakresie częstotliwości. Oto kilka zastosowań kondensatorów MKP w dziedzinie audio:

 1. Filtracja: Kondensatory MKP są często wykorzystywane do budowy filtrów w obwodach audio. Mogą być używane w filtrach dolnoprzepustowych, górnoprzepustowych oraz pasmowoprzepustowych, pomagając separować różne pasma częstotliwości i eliminować niepożądane składowe harmoniczne.

 2. Korekcja tonalna: W urządzeniach audio, takich jak wzmacniacze lub przedwzmacniacze, kondensatory MKP mogą być wykorzystywane w obwodach korekcji tonalnej, umożliwiając dostosowanie charakterystyki częstotliwościowej dźwięku.

 3. Aktywne i pasywne zwrotnice: Kondensatory MKP są istotnymi elementami w obwodach zwrotnic w głośnikach wielopasmowych. Mogą być stosowane zarówno w zwrotnicach aktywnych, jak i pasywnych, aby skierować odpowiednie pasma częstotliwości do odpowiednich głośników.

 4. Przedłużanie czasu ataku: W niektórych układach audio kondensatory MKP mogą być używane w celu kontrolowania czasu ataku dźwięku lub sygnału. Mogą wpływać na charakterystykę dźwięku, np. w układach kompresji.

 5. Redukcja zakłóceń: Kondensatory MKP mogą pomagać w redukcji zakłóceń elektromagnetycznych lub przepięć w obwodach audio, co może poprawić jakość dźwięku i zminimalizować szumy.

 6. Bufory kondensatorowe: W niektórych przypadkach kondensatory MKP mogą być wykorzystywane jako bufory kondensatorowe w układach audio, które pomagają w separacji obwodów i zapobiegają wpływowi jednego obwodu na drugi.

 7. Odpromieniowanie interferencji: W niektórych układach audio, gdzie występują zakłócenia elektromagnetyczne, kondensatory MKP mogą być używane w celu odpromieniania interferencji i zminimalizowania wpływu szumów na sygnał audio.

Realne zdjęcia, realny pomiar.
K914/KA(ID222441668)
37 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.